Slide

Yemek Servisi Endüstrisi Nedir ?

AA++ BRCGS ve FSC sertifikalarına sahip olan Orego Ambalaj, yüksek performanslı, gıdayı koruyan, müşteri alımını teşvik eden plastik ve kâğıt paket servis ambalajlarını; KFC, Popeyes, Köfteci Yusuf, Lohillo ve benzeri zincir restorantlara, yüksek hijyen standartlarında uzun yıllardır sunmaktadır.

Baskılı ve baskısız olmak üzere; gıdaya temas edebilir Kraft ve beyaz kâğıt hammaddeler kullanarak, %100 geri dönüşebilir gıda ambalajları üretiyoruz. Çok geniş ürün yelpazemizin yanı sıra, müşterilerimizin taleplerine göre özel ölçü ve tasarımlarda, tüketicinin satın alma kararlarını etkileyen, algılanan değeri yükselten, marka kimliğinizi güçlendiren ve markanızın değerlerini yansıtmanızı sağlayan çekici ambalaj çözümleri sunuyoruz.

Su buharına ve yağa karşı dayanıklı, pratik ve hızlı paketlemeyi kolaylaştıran, hamburger, patates ve yemek kutuları, kayık servis tabakları, bardak kapları, salata kapları, kaseler, kovalar ve çok amaçlı foldtop gıda kutularımız ile tüketicilerinize ürünlerinizi ısıl değerlerini koruyarak güvenle ulaştırmanızı sağlıyoruz.

Tedarik zincirinde oluşabilecek kesintilerin önüne geçmek için dünyanın en büyük kâğıt üreticileri ile yaptığımız garantili anlaşmalarla aracı olmadan çalışıyoruz ve yapılan makine yatırımlarıyla sektördeki en kısa teslim sürelerine ve yüksek üretim kapasitesine sahibiz. Düşük migrasyon seviyesinde gıdaya nüfuz etmeyen baskı mürekkepleri kullanıyoruz. Mikrobiyal bulaşıdan koruma yöntemi olarak Ultraviyole ışıklardan yararlanıyoruz. Çapraz bulaşıya karşı gıdayı koruyan ambalajlarımızı, kâğıt hammadde üretiminden son ürüne kadar yüksek hijyen koşullarında üretiyoruz.

Güvenliği ve kaliteyi önceleyen, ardından sürdürülebilirliği ön planda tutan Orego Ambalaj olarak, müşterilerinizin siparişlerindeki memnuniyetini artırmaya yardımcı olan, sunulan gıdanın maksimum keyif vermesini sağlayan ve böylece satışları artırmaya yardımcı olan gıda ambalajları üreterek hizmet verdiğimiz markalarla beraber büyümeye ve ambalaj sektörünün öncülerinden olmaya devam ediyoruz.

Kullanım Alanları

Termoform Teknolojimiz

Orego Ambalaj olarak, et kaplarından, yemek servis kaplarına, sızdırmaz kaplardan gastronom küvetlerine varıncaya; -20 dereceden 121 dereceye kadar dayanıklı, incelik olarak 300 – 2000 micron aralığında, COEX teknolojisiyle iç ve dış yüzeyi ayrı ayrı istenilen renklerde olabilen thermoform gıda ambalajı üretiyoruz.

Üretimde kullandığımız MAP teknolojisine uygun ambalajlarımız ile ürünün raf ömrünü uzatıyor, kalitesinin güvence altına alıyor, yükleme ve nakil sırasında zarar görmesini engelliyoruz. Et, balık, tavuk, yemek, meze, salata, tatlı, meze, kuruyemiş, mantar, mantı, kurabiye, baklava ve daha birçok gıdayı ambalajlamak için farklı ölçü ve tasarımlardaki çok çeşitli ürün yelpazemiz ile ve müşterilerimizin talep ettiği ölçülerde, yüksek kalite ve hijyen standartlarımızı koruyarak markaların ihtiyaçlarına uygun yenilikçi gıda ambalajı çözümleri sunuyoruz. Thermoform ürünlerimiz için Tıklayınız.

Kağıt Teknolojimiz

Orego Ambalaj olarak, kağıt baskı, kesme, ayıklama ve şekilleme üretim hattıyla baskılı ve baskısız olmak üzere gıdaya temas edebilir kraft ve beyaz kâğıt hammaddeler kullanarak %100 geri dönüşebilir ve doğa dostu kağıt gıda ambalajları üretiyoruz. Çok geniş ve çeşitli ürün yelpazemizin yanı sıra markaların ihtiyaçlarına göre özel ölçü ve tasarımlarda, yüksek performanslı, gıdayı tam koruyan, müşteri alımını teşvik eden ve üretim maliyetine uygun ambalaj çözümleri sunuyoruz.

Hamburger, patates ve yemek kutuları, kayık servis tabakları, bardak kaplar, kaseler, kovalar, çok amaçlı foldtop gıda kutularımız ve Ovn ürünlerimiz ile tüketicilerinize ürünlerinizi ısıl değerlerini koruyarak güvenle ulaştırmanızı sağlıyoruz. Gelişmiş ofset ve flexo baskı teknolojilerimiz sayesinde markalaşma yolunda firmalara değer katan, doğal görünümlü, güçlü ve sıvıya temas edebilir dayanıklı kâğıt ürünlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun sürdürülebilir gıda ambalajları üretiyoruz. Kağıt ürünlerimiz için Tıklayınız.

Enjeksiyon Teknolojimiz

Orego Ambalaj olarak kendimize ait veya müşterilerimizin talep ettiği farklı ölçü, renk ve tasarımlarda enjeksiyon gıda ambalajları ve kapakları üretiyoruz. Ürün, malzeme ve teknolojiyi entegre etme yeteneğimiz sayesinde üretimini yaptığımız dikdörtgen, kare ve oval plastik ambalajlarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yenilikçi, sürdürülebilir ambalaj çözümleri sunuyoruz.

Gıda endüstrisinde yer alan şekerleme, dondurma ve atıştırmalık üreticileri müşterilerimizin talebine göre ambalajlarımızı mikrodalgada kullanıma ve ağız mühürleme işlemime uygun olarak da üretebiliyoruz. Ambalajlarımızı gıdaya uygun boyalarla istenilen renkte kapaklı ve kapaksız olarak sunabiliyor ve müşteri taleplerine bağlı olarak kapakları korumalı olarak üretebiliyoruz. Enjeksiyon ürünlerimiz için Tıklayınız.