Slide
Termoform Et Tavuk Balık Kabı

Termoform

Orego Ambalaj olarak, et kaplarından, yemek servis kaplarına, sızdırmaz kaplardan gastronom küvetlerine varıncaya; -20℃ dereceden 121℃ dereceye kadar dayanıklı, incelik olarak 300 - 2000 micron aralığında, COEX teknolojisiyle iç ve dış yüzeyi ayrı ayrı istenilen renklerde olabilen Termoform gıda ambalajı üretiyoruz.

Üretimde kullandığımız MAP teknolojisine uygun ambalajlarımız ile ürünün raf ömrünü uzatıyor, kalitesinin güvence altına alıyor, yükleme ve nakil sırasında zarar görmesini engelliyoruz. Et, balık, tavuk, yemek, meze, salata, tatlı, meze, kuruyemiş, mantar, mantı, kurabiye, baklava ve daha birçok gıdayı ambalajlamak için farklı ölçü ve tasarımlardaki çok çeşitli ürün yelpazemiz ile ve müşterilerimizin talep ettiği ölçülerde, yüksek kalite ve hijyen standartlarımızı koruyarak markaların ihtiyaçlarına uygun yenilikçi gıda ambalajı çözümleri sunuyoruz.

Orego | Et Tavuk ve Balık Kabı

Et Tavuk ve Balık Kapları

Orego Ambalaj olarak, üretim bandında takılmayı önleyen A/B iki eksenli dizilim sistemiyle, MAP teknolojisine ve film kapamaya uygun bariyerli et, tavuk, balık gıda ambalajları üretiyoruz. Darbelere dayanıklı yüksek bariyer özelliklerine sahip ambalajlarımız ile ürününüzün raf ömrünü uzatıyor, sızıntı ve delinme riskini azaltıyor, kalitesinin güvence altına alıyor, yükleme ve nakil sırasında zarar görmesini engelliyoruz. Markaların ihtiyaçlarına göre farklı tasarım ve ölçülerde üretebildiğimiz, sıcağa ve soğuğa dayanıklı, mikrodalgada kullanıma uygun, et, tavuk, balık kaplarımız ile farklı sektörlerdeki tazeliğini uzun süre muhafaza etmesi gereken ürün ihtiyaçlarının tamamına hızlıca cevap veriyoruz.

Tüm Termoform, et tavuk ve balık kapları ürünlerimiz için Tıklayınız.

Et Tavuk ve Balık Kapları Ürünleri

Orego | Gastronom Küvetler

Gastronom Küvetler

Orego Ambalaj olarak, -20 dereceden 121 dereceye kadar ısıya dayanıklı, istenilen renklerde ve talep edilen ölçülerde, yüksek bariyer özelliklerine ve sızdırmazlığa sahip, federli veya federsiz, mikrodalga kullanımına uygun, hazırlık ve servis aşamalarında kolay taşıma ve saklama kolaylığı sağlayan gastronom küvetler üretiyoruz.

Tüm Thermoform, gastronom küvet ürünlerimiz için Tıklayınız.

Gastronom Küvetler Ürünleri

Orego | Meze Kabı

Meze Kapları

Market raflarında maksimum fayda sağlayabilen yüksek koruma özelliklerine sahip meze kapları üretiyoruz.

Tüm Termoform, meze kapları ürünlerimiz için Tıklayınız.

Meze Kapları Ürünleri

Orego | Yemek Kabı

Yemek Kapları

Orego Ambalaj olarak, yemek servisi sektöründeki müşterilerimizin, sıcaklığını koruması ve son tüketiciye hijyenik ortamda ulaşması gereken yemek kabı ihtiyaçlarını karşılamak üzere; tek gözlü, iki gözlü veya üç gözlü seçenekleriyle, -20 dereceden 121 dereceye kadar ısıya dayanıklı, darbelere ve delinmelere karşı dirençli, istenilen renklerde ve talep edilen ölçülerde, yüksek bariyer özelliklerine ve sızdırmazlığa sahip, mikrodalga kullanımına ve film kapamaya uygun yemek kapları üretiyoruz.

Tüm Thermoform, yemek kapları ürünlerimiz için Tıklayınız.

Yemek Kapları Ürünleri

Orego | Sızdırmazlar

Sızdırmazlar

Orego Ambalaj olarak, -20 dereceden 121 dereceye kadar dayanıklı, 250 ml – 2000 ml aralığında sekiz farklı ölçüde, katı ve sıvı gıdaların güvenle taşınmasını ve saklanmasını sağlayan, darbelere, delinmeye karşı dirençli, yüksek bariyer özelliklerine sahip, kendinden kapaklı sızdırmaz gıda kapları üretiyoruz.

Tüm Thermoform, sızdırmaz ürünlerimiz için Tıklayınız.

Sızdırmazlar Ürünleri

Orego | Özel Ürünler

Özel Ürünler

Ürün yelpazemizde bulunan standart ölçülerimiz haricinde müşterilerimizden gelen taleplere göre istenilen boyut ve estetik tasarımlarda, salata kaplarından baklava kaplarına, tatlı kaselerinden mantı kaplarına varıncaya kadar birçok farklı thermoform özel ürün üretiyoruz.

Tüm Thermoform, özel ürünlerimiz için Tıklayınız.

Özel Ürünler Ürünleri