Slide
Enjeksiyon Dikdörtgen Yemek Kabı

Enjeksiyon

Orego Ambalaj olarak kendimize ait veya müşterilerimizin talep ettiği farklı ölçü, renk ve tasarımlarda enjeksiyon gıda ambalajları ve kapakları üretiyoruz. Ürün, malzeme ve teknolojiyi entegre etme yeteneğimiz sayesinde üretimini yaptığımız dikdörtgen, kare ve oval plastik ambalajlarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yenilikçi, sürdürülebilir ambalaj çözümleri sunuyoruz. Gıda endüstrisinde yer alan şekerleme, dondurma ve atıştırmalık üreticileri müşterilerimizin talebine göre ambalajlarımızı mikrodalgada kullanıma ve siyilemeye uygun olarak da üretebiliyoruz. Ambalajlarımızı gıdaya uygun boyalarla istenilen renkte kapaklı ve kapaksız olarak sunabiliyor ve müşteri taleplerine bağlı olarak kapakları korumalı olarak üretebiliyoruz.

Gıda dostu ve hava geçirmez tasarımlardaki plastik enjeksiyon gıda ambalajı üretimlerimizi, en son teknoloji olan solmayan ve soyulmayan kalıp içi etiketleme yöntemi (IML-INMOLD LABELING) ile yaparak ürünlere müşteri alımını teşvik edici özellik katıyoruz. Müşterilerimize kalite, yüksek hijyen, gıdayı tam koruma ve yüksek performans içeren gıda ambalajları sunma konusunda öncüyüz. Enjeksiyon bariyerli gıda ambalajı üretiminde Türkiye’de ilklerin arasında yer alıyoruz. Darbelere karşı dirençli, sızdırmaz özelliklere sahip, lezzet ve aroma bariyerli enjeksiyon gıda ambalajlarımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyor ve MAP teknolojisine uygun ambalajlarımız ile ürünlerin raf ömrünü uzatıyoruz. Entegre tesisimizde kalıp revizyonlarını gerçekleştirdiğimiz kalıphanemiz sayesinde istediğiniz değişiklikleri hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. AA++ BRCGS standartlarındaki üretimimizde %100 geri dönüşebilir ve gıdaya temas edebilir hammaddeler kullanarak insan sağlığına ve küresel çevre duyarlılığına en üst seviyede özen gösteriyoruz.

Orego | Silindir Kaplar

Silindir Kaplar

Orego Ambalaj olarak; kendimize ait veya müşterilerimizin talep ettiği farklı ölçü, renk ve tasarımlarda, darbeye ve delinmeye karşı dirençli, sızdırmaz, lezzet ve aroma bariyer özelliklerine sahip, IML etiketleme teknolojisine uyumlu, -24 ile 40 derece arası sıcaklığa dayanıklı, mikrodalga kullanımına ve ağız mühürleme işlemine uygun, silindir enjeksiyon gıda ambalajları ve korumalı, korumasız enjeksiyon kapakları üretiyoruz.

Tüm Enjeksiyon silndir ürünlerimiz için Tıklayınız.

Silindir Kaplar Ürünleri

Orego | Yuvarlak Kaplar

Yuvarlak Kaplar

Orego Ambalaj olarak; kendimize ait veya müşterilerimizin talep ettiği farklı ölçü, renk ve tasarımlarda, darbeye ve delinmeye karşı dirençli, sızdırmaz, lezzet ve aroma bariyer özelliklerine sahip, IML etiketleme teknolojisine uyumlu, -24 ile 40 derece arası sıcaklığa dayanıklı, mikrodalga kullanımına ve ağız mühürleme işlemine uygun, yuvarlak enjeksiyon gıda ambalajları ve kapakları üretiyoruz.

Tüm Enjeksiyon yuvarlak ürünlerimiz için Tıklayınız.

Yuvarlak Kaplar Ürünleri

Orego | Dikdörtgen Kaplar

Dikdörtgen Kaplar

Orego Ambalaj olarak; kendimize ait veya müşterilerimizin talep ettiği farklı ölçü, renk ve tasarımlarda, darbeye ve delinmeye karşı dirençli, sızdırmaz, lezzet ve aroma bariyer özelliklerine sahip, IML etiketleme teknolojisine uyumlu, -24 ile 40 derece arası sıcaklığa dayanıklı, mikrodalga kullanımına ve ağız mühürleme işlemine uygun, dikdörtgen enjeksiyon gıda ambalajları ve kapakları üretiyoruz.

Tüm Enjeksiyon dikdörtgen ürünlerimiz için Tıklayınız.

Dikdörtgen Kaplar Ürünleri

Orego | Oval Dikdörtgen Kaplar

Oval Dikdörtgen Kaplar

Orego Ambalaj olarak; kendimize ait veya müşterilerimizin talep ettiği farklı ölçü, renk ve tasarımlarda, darbeye ve delinmeye karşı dirençli, sızdırmaz, , lezzet ve aroma bariyer özelliklerine sahip, IML etiketleme teknolojisine uyumlu, -24 ile 40 derece arası sıcaklığa dayanıklı, mikrodalga kullanımına uygun, oval dikdörtgen enjeksiyon gıda ambalajları ve kapakları üretiyoruz.

Tüm Enjeksiyon oval dikdörtgen ürünlerimiz için Tıklayınız.

Oval Dikdörtgen Kaplar Ürünleri