Slide
Kraft Karton Grup

Kağıt

Orego Ambalaj olarak, kağıt baskı, kesme, ayıklama ve şekilleme üretim hattıyla baskılı ve baskısız olmak üzere gıdaya temas edebilir kraft ve beyaz kâğıt hammaddeler kullanarak %100 geri dönüşebilir ve doğa dostu kağıt gıda ambalajları üretiyoruz. Çok geniş ve çeşitli ürün yelpazemizin yanı sıra markaların ihtiyaçlarına göre özel ölçü ve tasarımlarda, yüksek performanslı, gıdayı tam koruyan, müşteri alımını teşvik eden ve üretim maliyetine uygun ambalaj çözümleri sunuyoruz. Hamburger, patates ve yemek kutuları, kayık servis tabakları, bardak kaplar, kaseler, kovalar, çok amaçlı foldtop gıda kutularımız ve Ovn ürünlerimiz ile tüketicilerinize ürünlerinizi ısıl değerlerini koruyarak güvenle ulaştırmanızı sağlıyoruz. Gelişmiş ofset ve flexo baskı teknolojilerimiz sayesinde markalaşma yolunda firmalara değer katan, doğal görünümlü, güçlü ve sıvıya temas edebilir dayanıklı kâğıt ürünlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun sürdürülebilir gıda ambalajları üretiyoruz.

16oz dan 38oz a kadar farklı ebatlarda karton çorba kasesi ve sıcak yemek kapları üretiminde günlük 350.000 adetlik üretim kapasitemizle sektörün öncülerindeniz. AA++ BRCGS sertifikasına sahip Orego Ambalaj olarak gıda güvenliği ve hijyen konularında en yüksek standartlara sahip olmakla birlikte; kâğıt ürünlerimizde kullandığımız hammaddeyi sadece kağıt için yetiştirilen ağaçlardan oluşan yenilenebilir ormanlardan elde ediyoruz. Doğaya karşı duyarlılığımız, sahip olduğumuz uluslararası FSC sertifikası ile belgelidir. Kullandığımız baskı mürekkepleri düşük migrasyon seviyesine sahiptir ve gıdaya nüfuz etmez. Tüm malzemelerimiz, gıda ürünleri ile temas eden malzemelerin üretimi için Avrupa Birliği ve ABD yönetmeliklerine uygundur.

Sahip olduğumuz geniş müşteri portföyümüzle gıda endüstrisinde atıştırmalık, şekerleme ve dondurma üreticileri ile yemek servisi sektöründe zincir restoranlar ve HORECA grubunda Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen firmalarına hizmet vermeye devam ediyoruz.

Orego | Hamburger Kutuları

Hamburger Kutuları

Orego Ambalaj olarak standart veya müşterilerimizin talep ettiği farklı ölçü ve tasarımlarda, yağ, sos sızıntılarını, nemi emerek ıslanmayı ve hamurlaşmayı önleyen, ürünün lezzetini koruyan, kraft veya beyaz hammaddeler kullanarak, açılıp kapanması kolay, dayanıklı, markalaşma yolunda değer katan, çevre dostu kağıt hamburger kutuları üretiyoruz.

Tüm Kağıt hamburger kutularımız için Tıklayınız.

Hamburger Kutuları Ürünleri

Orego | Patates Kutuları

Patates Kutuları

Orego Ambalaj olarak kendimize ait veya müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirebildiğimiz farklı ölçü ve tasarımlarda, patateslerin gevrekliğini korurken estetik şekilde servis edilmesini sağlayan, yırtılma ve delinmelere karşı dayanıklı, nemi emen, yağ sızıntılarına dirençli kâğıt patates kızartması kutuları üretiyoruz.

Tüm Kağıt patates kutularımız için Tıklayınız.

Patates Kutuları Ürünleri

Orego | Kayık Servis Tabakları

Kayık Servis Tabakları

Orego Ambalaj olarak kendimize ait veya müşterilerimizin talep ettiği farklı ölçü ve tasarımlarda, yağ ve sos sızıntılarına karşı dirençli, talebe göre kaplama yapılabilen, markalaşma yolunda değer katan ve estetik sunumlar yapılmasını sağlayan, baskılı veya baskısız kağıt kayık servis tabaklarını yüksek hijyen ve kalite standartlarında üretiyoruz. Gıdaya temas edebilen, doğal görünümlü kraft ve beyaz hammaddeler kullanarak ürettiğimiz kayık servis tabaklarını ihtiyaca göre patates kızartması, çıtır tavuk, soğan halkası ve kuruyemiş servislerinde veya kumpir kutusu olarak da kullanabilirsiniz.

Tüm Kağıt kayık servis tabaklarımız için Tıklayınız.

Kayık Servis Tabakları Ürünleri

Orego | Dondurma Kaseleri

Dondurma Kaseleri

Yüksek baskı kalitesiyle markalaşma yolunda firmalara değer katan, gıdaya ve sıvıya temas edebilen tek kullanımlık kağıt dondurma kaselerini, %100 geri dönüşüme uygun doğal görünümlü kraft ve beyaz hammaddeler kullanarak, kendimize ait standart ölçülerde veya müşterilerimizin talep ettiği farklı ölçü ve estetik tasarımlarda, baskılı ve baskısız olarak üretiyoruz.

Tüm Kağıt Dondurma Kaseleri için Tıklayınız.

Dondurma Kaseleri Ürünleri

Orego | Yemek Kutuları

Yemek Kutuları

Orego Ambalaj olarak kendimize ait veya müşterilerimizin talep ettiği farklı ölçü ve tasarımlarda, ısı değerlerini koruyan, sıvıya temas edebilen ve yağ sızıntılarına karşı dayanıklı, kolay açılıp kapanabilen, estetik ve markalaşma yolunda değer katan kağıt yemek kutularını baskılı veya baskısız olarak üretiyoruz. Gıdaya temas edebilen ve %100 geri dönüşüme uygun Kraft veya Beyaz hammaddeler kullanılarak, yüksek hijyen ve kalite standartlarında üretilen, sıcak ve soğuk gıdaların paketlemesine uygun dayanıklı kağıt yemek kutusu çeşitlerimiz ile ürünlerinizi sıcaklığını ve tazeliğini uzun süre muhafaza edecek şekilde ve güvenle taşıyabilirsiniz.

Tüm Kağıt yemek kutularımız için Tıklayınız.

Yemek Kutuları Ürünleri

Orego | Foldtoplar

Foldtoplar

İşlevsellik ve estetiği bir arada sunan, markalaşma yolunda firmalara değer katan, sıcaklığı ve tazeliği muhafaza edebilen, sos ve yağ sızıntılarına dayanıklı, farklı kapama türlerine ve taban çaplarına sahip, kolay açılıp kapanabilen, çok amaçlı kullanıma uygun Foldtop kağıt gıda ambalajlarını, gıdayaya temas edebilen ve %100 geri dönüşebilir hammaddeler kullanarak yüksek baskı kalitesinde üretiyoruz.

Tüm Kağıt foldtop ürünlerimiz için Tıklayınız.

Foldtoplar Ürünleri

Orego | Bardak Kaplar

Bardak Kaplar

Orego Ambalaj olarak kendimize ait 230, 430, 500 ve 600 ml’lik veya müşterilerimizin talep ettiği farklı ölçülerde, yüksek baskı kalitesiyle markalaşma yolunda firmalara değer katan, gıdaya ve sıvıya temas edebilen, sızdırmaz, darbelere ve delinmeye karşı dayanıklı, tek kullanımlık kâğıt bardak kapları, %100 geri dönüşüme uygun kraft ve beyaz hammaddeler kullanarak baskılı ve baskısız olarak üretiyoruz.

Tüm Kağıt bardak ürünlerimiz için Tıklayınız.

Bardak Kaplar Ürünleri

Orego | Kaseler

Kaseler

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirebildiğimiz gıda güvenliği sağlayan, sıcağa ve soğuğa dayanıklı, ısıyı ve tazeliği muhafaza edebilen, sıvıyla temaz edebilen ve sızıntıya karşı dirençli, nem emici, yağ geçirmez, bükülmeye, ezilmeye ve delinmeye karşı dayanıklı, çevre dostu kağıt kaseleri baskılı ve baskısız olarak üretiyoruz.

Tüm Kağıt kase ürünlerimiz için Tıklayınız.

Kaseler Ürünleri

Orego | Kovalar

Kovalar

Orego Ambalaj olarak kendimize ait veya müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirebildiğimiz ölçü ve estetik tasarımlarda, gıda güvenliğini sağlayan, sıcağa ve soğuğa dayanıklı, sıvıyla temas edebilen, nem emici, yağ geçirmez, bükülmeye, ezilmeye ve delinmeye karşı dayanıklı, markalaşma yolunda değer katan, çevre dostu kâğıt kova gıda ambalajları ve kapaklarını üretiyoruz.

Tüm Kağıt kova ürünlerimiz için Tıklayınız.

Kovalar Ürünleri

Orego | Ovenable

Ovenable

Fırında kullanıma uygun, soğuga dayanıklı, ağzı kapatılabilen, kapağına ve gövdesine baskı yapılabilen, iç yüzeyi kaplamalı, gıdaların sıcaklık değerini koruyan ovenable gıda ambalajlarını, gıdaya temas edebilen ve %100 geri dönüşüme uygun hammaddeler kullanarak, talep edilen renk, ölçü ve estetik tasarımlarda üretiyoruz.

Tüm Kağıt ovenable ürünlerimiz için Tıklayınız.

Ovenable Ürünleri