Slide
Spectavis 1250cc Kase

SpectaVis

Orego Ambalaj olarak; yüksek performanslı, gıdayı koruyan, müşteri alımını teşvik eden fotorealistik seviyede görsel kalitesine ve yüksek bariyer özelliklerine sahip, SpectaVis plastik gıda ambalajlarımızı, kendimize ait geniş ürün yelpazemizin yanı sıra müşterilerimizin talep ettiği ölçü ve tasarımlarda üretiyoruz.

Katı ürünlerin kullanımına uyumlu, yuvarlak gıda ambalajları için polipropilen levhaların tutkal kullanmadan ısıl işlem ile şekillendirilmesini SpectaVis teknolojisi olarak adlandırıyoruz. Dünya standartlarında gıda ambalajları üretmek için çıktığımız yolda, SpectaVis ürünlerin Türkiye ve Avrupa’daki tek üreticisi olmanın gururunu yaşıyoruz. Gelişmiş ofset ve flexo baskı teknolojilerimiz ve SpectaVis ürünlerimizin yüksek kalitede görsellik sunma özelliği ile gıda endüstrisindeki atıştırmalık, şekerleme ve dondurma üretici ile yemek servisi endüstrisindeki zincir restoran müşterilerimizin markalaşma yolculuğuna önemli katkılar sağlıyoruz. SpectaVis ürünlerimiz sağlam, şık, parlak görünüşleri ile markalara değer katarak ürün çekiciliğini artırırken aynı zamanda tüketici deneyimini geliştiren, markayla tüketicileri arasında özel bağlar kuran çözümler üretiyor ve ambalajlarımızı kullanan markaların kalabalık raflarda ön plana çıkmasını sağlıyoruz.

SpectaVIS ürünlerimiz pazarda bulunan kâğıt vs. benzer ambalajlara göre daha yüksek bariyer özellikleri taşımaktadır, sızdırmazlık özelliğine sahiptir ve daha dayanıklıdır. Mikrodalga fırınlarda kullanılmaya uygun olan ürünlerimizi müşterilerimizin talebine göre derin dondurucuda kullanıma ve siyilemeye uygun olarak da üretilebiliyoruz. SpectaVis gıda ambalajlarımızı ısıya ve sıvıya dayanıklı, gıdaya temas edebilen, %100 geri dönüşebilen, çevre dostu hammadde ve gıdaya uygun boyalar kullanarak AA++ BRCGS hijyen ve kalite standartlarında 22 üretiyoruz.

Orego | SpectaVis Bardaklar

SpectaVis Bardaklar

Orego Ambalaj olarak kendimize ait veya müşterilerimizin talep ettiği farklı ölçü ve tasarımlarda, fotorealistik seviyede görsel kalitesine ve yüksek bariyer özelliklerine sahip SpectaVis bardaklar üretiyoruz.

Tüm SpectaVis bardak ürünlerimiz için Tıklayınız.

SpectaVis Bardaklar Ürünleri

Orego | SpectaVis Kaseler

SpectaVis Kaseler

Orego Ambalaj olarak kendimize ait veya müşterilerimizin talep ettiği farklı ölçü ve tasarımlarda, fotorealistik seviyede görsel kalitesine ve yüksek bariyer özelliklerine sahip SpectaVis kaseler üretiyoruz.

Tüm SpectaVis kase ürünlerimiz için Tıklayınız.

SpectaVis Kaseler Ürünleri

Orego | SpectaVis Kovalar

SpectaVis Kovalar

Orego Ambalaj olarak kendimize ait veya müşterilerimizin talep ettiği farklı ölçü ve tasarımlarda, fotorealistik seviyede görsel kalitesine ve yüksek bariyer özelliklerine sahip SpectaVis kovalar üretiyoruz.

Tüm SpectaVis kova ürünlerimiz için Tıklayınız.

SpectaVis Kovalar Ürünleri