Slide

Gıda EndüstrisiOrego Ambalaj olarak dondurma, et, balık, tavuk, şekerleme, süt, atıştırmalık, yaş meyve sebze, kuruyemiş, gıda endüstrisine sahip olduğumuz termoform gıda ambalajı, (IML) enjeksiyon gıda ambalajı, kağıt gıda ambalajı ve spectavis gıda ambalajı teknolojilerimiz ile PP ve kağıt gıda kapları, gıda kaseleri , gıda tabakları üretmekteyiz.

Tüm gıda ambalajlarımızı yüksek baskı tekniği ile ofset ve flekso baskı teknolojilerimizi kullanarak migrasyon kurallarına uygun olarak özel baskılı olarak üretebiliyoruz.

Teknolojilerimiz

SpectaVis Teknolojimiz

Orego Ambalaj olarak; yüksek performanslı, gıdayı koruyan, müşteri alımını teşvik eden fotorealistik seviyede görsel kalitesine ve yüksek bariyer özelliklerine sahip, SpectaVis plastik gıda ambalajlarımızı, kendimize ait geniş ürün yelpazemizin yanı sıra müşterilerimizin talep ettiği ölçü ve tasarımlarda üretiyoruz.

Katı ürünlerin kullanımına uyumlu, yuvarlak gıda ambalajları için polipropilen levhaların tutkal kullanmadan ısıl işlem ile şekillendirilmesini SpectaVis teknolojisi olarak adlandırıyoruz. Dünya standartlarında gıda ambalajları üretmek için çıktığımız yolda, SpectaVis ürünlerin Türkiye ve Avrupa’daki tek üreticisi olmanın gururunu yaşıyoruz. Gelişmiş ofset ve flexo baskı teknolojilerimiz ve SpectaVis ürünlerimizin yüksek kalitede görsellik sunma özelliği ile gıda endüstrisindeki atıştırmalık, şekerleme ve dondurma üretici ile yemek servisi endüstrisindeki zincir restoran müşterilerimizin markalaşma yolculuğuna önemli katkılar sağlıyoruz. SpectaVis ürünlerimiz sağlam, şık, parlak görünüşleri ile markalara değer katarak ürün çekiciliğini artırırken aynı zamanda tüketici deneyimini geliştiren, markayla tüketicileri arasında özel bağlar kuran çözümler üretiyor ve ambalajlarımızı kullanan markaların kalabalık raflarda ön plana çıkmasını sağlıyoruz. SpectaVis ürünlerimiz için Tıklayınız.

Termoform Teknolojimiz

Orego Ambalaj olarak, et kaplarından, yemek servis kaplarına, sızdırmaz kaplardan gastronom küvetlerine varıncaya; -20 dereceden 121 dereceye kadar dayanıklı, incelik olarak 300 – 2000 micron aralığında, COEX teknolojisiyle iç ve dış yüzeyi ayrı ayrı istenilen renklerde olabilen thermoform gıda ambalajı üretiyoruz.

Üretimde kullandığımız MAP teknolojisine uygun ambalajlarımız ile ürünün raf ömrünü uzatıyor, kalitesinin güvence altına alıyor, yükleme ve nakil sırasında zarar görmesini engelliyoruz. Et, balık, tavuk, yemek, meze, salata, tatlı, meze, kuruyemiş, mantar, mantı, kurabiye, baklava ve daha birçok gıdayı ambalajlamak için farklı ölçü ve tasarımlardaki çok çeşitli ürün yelpazemiz ile ve müşterilerimizin talep ettiği ölçülerde, yüksek kalite ve hijyen standartlarımızı koruyarak markaların ihtiyaçlarına uygun yenilikçi gıda ambalajı çözümleri sunuyoruz. Thermoform ürünlerimiz için Tıklayınız.

Enjeksiyon Teknolojimiz

Orego Ambalaj olarak kendimize ait veya müşterilerimizin talep ettiği farklı ölçü, renk ve tasarımlarda enjeksiyon gıda ambalajları ve kapakları üretiyoruz. Ürün, malzeme ve teknolojiyi entegre etme yeteneğimiz sayesinde üretimini yaptığımız dikdörtgen, kare ve oval plastik ambalajlarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yenilikçi, sürdürülebilir ambalaj çözümleri sunuyoruz. Gıda endüstrisinde yer alan şekerleme, dondurma ve atıştırmalık üreticileri müşterilerimizin talebine göre ambalajlarımızı mikrodalgada kullanıma ve ağız mühürleme işlemime uygun olarak da üretebiliyoruz. Ambalajlarımızı gıdaya uygun boyalarla istenilen renkte kapaklı ve kapaksız olarak sunabiliyor ve müşteri taleplerine bağlı olarak kapakları korumalı olarak üretebiliyoruz.

Gıda dostu ve hava geçirmez tasarımlardaki plastik enjeksiyon gıda ambalajı üretimlerimizi, en son teknoloji olan solmayan ve soyulmayan kalıp içi etiketleme yöntemi (IML-INMOLD LABELING) ile yaparak ürünlere müşteri alımını teşvik edici özellik katıyoruz. Müşterilerimize kalite, yüksek hijyen, gıdayı tam koruma ve yüksek performans içeren gıda ambalajları sunma konusunda öncüyüz. Enjeksiyon bariyerli gıda ambalajı üretiminde Türkiye’de ilklerin arasında yer alıyoruz. Darbelere karşı dirençli, sızdırmaz özelliklere sahip, lezzet ve aroma bariyerli enjeksiyon gıda ambalajlarımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyor ve MAP teknolojisine uygun ambalajlarımız ile ürünlerin raf ömrünü uzatıyoruz. Enjeksiyon ürünlerimiz için Tıklayınız.

Bobin Teknolojimiz

Orego Ambalaj olarak extrüder bandımızda saatte 1.600 kilo kapasite ile gıda endüstrisi ve thermoform levha üretimi yapan firmalara yarı mamül ürün sağlıyoruz. Sahip olduğumuz Coex teknolojisiyle farklı renklerde ve talep edilirse çift renk bobin üretebiliyoruz.

395 mm (min) ile 850 mm (max) ebatları arasında ürettiğimiz ürünler; et, tavuk, balık, şarküteri, zeytin, mantı, mantar, ketçap, mayonez sos vb. kaplarda güvenle tercih edilmektedir.

Bunların yanı sıra taze veya işlenmiş sebze-meyve vb. gıdaların paketlenmesinde kullanılan bariyerli folyolar da tesislerimizde 300 mikron (min) ile 1600 mikron (max) arasındaki kalınlıklarda üretilmektedir.Bobin ürünlerimiz için Tıklayınız.